باید ها و نباید های اینستاگرامی چیست ؟

باید ها و نباید های اینستاگرامی چیست ؟ ، باید به دنبال رشد چه مواردی در اینستاگرام باشید؟ چه عواملی به بهتر شدن اینستاگرام ما کمک میکند ؟

شما می توانید که از ۲۰ نکته ثابت از باید ها و نباید های اینستاگرامی که در ادامه محتوا به آن خواهیم پرداخت ، برای جذب پیروان بیشتر استفاده کنید . در این محتوا به باید ها و نباید های اینستاگرامی می پردازیم . و همچنین به سوالات چه عواملی به بهتر شدن اینستاگرام ما کمک میکند ؟ ، چه چیزی جلوی رشد ما را می گیرد ؟ ، چه کار کنیم بهتر است ؟ و البته به موضوع بهتر است در اینستاگرام از …. کار استفاده کنیم ، زیرا و دلایل آن می پردازیم .

باید ها و نباید های اینستاگرامی
احسانشون

 

باید ها و نباید های اینستاگرامی

 1. تقویم ویرایشی را جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، برای اینستاگرام خود ایجاد کنید .

هنگام نوشتن محتوا ، روی ایده ها ، تحویل و بهینه سازی تلاش می کنیم . فرقی نمی کند وقتی عکس ها و فیلم ها را در حساب اینستاگرام تجاری و یا برند به اشتراک می گذاریم . وقت بگذارید تا ایده های هوشمندانه محتوا را ایجاد کنید که با فصل ها ، تعطیلات ، رویداد های آینده تجارت و مهم تر از همه ، اهداف کلی ترافیکی و فروش شما در باید ها و نباید های اینستاگرامی مطابقت دارند .

هنوز هم می توانید انعطاف پذیر باشید و به طور خودجوش پست هایی را ایجاد کنید زیرا ایده ها به سمت ذهن شما می آیند ، اما داشتن یک کتابخانه ای از ایده ها و یک برنامه ( آزمایشی ) باعث می شود که شما به جای تلاش برای چیزی برای ارسال ، جلوتر از بازی باشید . بسته به شغل خود ، می توانید به طور بالقوه چندین بار در روز یا چندین بار در طی هفته پست ها را ایجاد کنید . یک هدف واقع بینانه درست کنید و به آن بچسبید .

 1. از عکس های واضح و مشخص در جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی استفاده کنید .

هنگام ارسال کردن عکس در اینستاگرام حتما از عکس ها و فیلم های با کیفیت استفاده کنید . منظور من از کیفیت عالی ، عکس های شفاف و بی عیب است . مهم ترین نکته درباره اینستاگرام این است که یک پلتفرم تصویری است و در آن جایی برای عکس های تار وجود ندارد . در انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی بدانید که محتوای کم کیفیت هیچ مخاطبی پیدا نمی کند . حتی ممکن است سبب از دست دادن برخی از دنبال کنندگان شما هم بشود و برای شما هزینه هم داشته باشد .

 

 

 1. آزمایش فیلتر ها و ابعاد مختلف جهت اجرای باید ها و نباید های اینستاگرامی .

جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، فقط به این دلیل که شما به دنبال یک تجارت هستید به معنای این نیست که نمی توانید با فیلترها خود را سرگرم کرده و از ابعاد مختلف آن استفاده نکنید . در مقابل ، شما باید از فیلتر های محتوای خود استفاده کنید ! هرچه عکس های شما خلاق تر ، اصیل تر و جذاب تر باشد ، افراد بیشتری به اشتراک گذاری و دنبال کردن حساب شما مشتاق می شوند – بنابراین فیلتر ها را وارد کار خود کنید !

می توانید یک قدم جلوتر بروید و برنامه های ویرایش عکس را بارگیری کنید تا حتی کار های بیشتری را روی عکس های خود انجام دهید . تا آن جا که ابعاد کار دارد پیش می رود ، احساس نکنید که به فضای بدی منتقل می شوید – از گزینه های منظره و پرتره نیز استفاده کنید . بر اساس یک مطالعه جدید درباره باید ها و نباید های اینستاگرامی ، در واقع ، پرتره از لحاظ درگیری از منظر و مربع فراتر رفته است . ابعاد را خودتان آزمایش کنید و ببینید چه چیزی برای شما بهترین عملکرد را دارد .

 

۴- جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، از اطلاعات اصلی اینستاگرام بهره بگیرید و آن را آنالیز کنید .

با یک حساب کاربری در اینستاگرام ( که رایگان است ) ، به تجزیه و تحلیل هایی دسترسی خواهید یافت که نشان می دهد که کدام مخاطب شما فعال ترین است . از این داده ها برای بهینه سازی برنامه های ارسال عکس خود استفاده کنید . جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی نیز اینستاگرام نوعی بینایی را در مورد سن ، جنسیت و تفکیک موقعیت مخاطبان خود ارائه می دهد که می تواند نقطه شروع انجام تحقیقات شخصیتی باشد .

 

۵- در عکس های خود در جهت باید ها و نباید های اینستاگرامی ، حساب های مربوطه را برچسب بزنید .

در مسیر اجرای باید ها و نباید های اینستاگرامی روش دیگر کشف شده توسط افرادی که شما را دنبال نمی کنند ، برچسب زدن حساب های مربوطه به گونه ای است که در مسیر نشان شده آن ها ظاهر شوید . افرادی را که با تجارت شما تعامل دارند ، برچسب گذاری کنید . اگر صاحب استودیوی تناسب اندام هستید و بعد از کلاس زومبا یک عکس گروهی می گیرید ، تک تک افراد موجود در عکس را برچسب بزنید . این کار سبب می شود که عکس در همه فید های برچسب خورده آن ها ظاهر می شود. طرفداران آن ها ( برخی از آن ها که احتمالاً علاقه ی مشابهی دارند) پست را می بینند و استودیوی شما را کشف می کنند . این استراتژی در مورد سایر حساب های تجاری و تجاری نیز صدق می کند. به عنوان مثال ، اگر عکاس عروسی هستید ، بهترین روش این است که به افرد عکس هایی از کار های خود در عروسی های دیگر را نشان دهید . به عنوان مثال ، یک عکس از پذیرایی می تواند یک DJ ، کیک نانوایی ، برنامه ریز عروسی و مکان عروسی را نشان دهید که همه این موارد در آن عکس مشخص شده اند .

در ادامه باید ها و نباید های اینستاگرامی باید گفت که این کار مناسب و خوب برای همه مشاغل درگیر است . در مورد هر یک از آن ها قرار دادن آن ها در معرض اطلاعات و عکس های اضافی نیز منجر به کشف چیز های بیشتر از شما به عنوان عکاس عروسی برای مردم می شود . اگر کسی به دنبال اجرای یک مراسم عروسی در اینستاگرام است ، آن ها به احتمال زیاد به دنبال یک عکاس و بسیاری از فروشندگان مرتبط دیگر نیز هستند . اگر می توانید که خود را به عنوان کانون توجه به اشتراک بگذارید و دیگران را برچسب بزنید ، این کار را انجام دهید و این کار سبب می شود تا پیروان و پیشرو های اینستاگرامی بیشتری نیز به شما معرفی شوند .

 

 1. بیوگرافی اینستاگرام خود را برای انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی کامل و بهینه کنید .

بیوگرافی اینستاگرام شما باید برای ویژگی های تماس ، مارک های تجاری و پیوندی استفاده شود که در جستجوی کاربران جدید اینستاگرام بسیار زیاد است . در این بخش است که کاربران کشف می کنند شما یا نام تجاری شما چه هستید و آیا آن ها از شما پیروی می کنند یا خیر . با این حال ، ادعا نکنید و یا زود ناامید نشوید و به صورت دروغین ظاهر نشوید . به عنوان مثال شما هرگز در زندگی نامه خود نباید بگویید که ” افرادی که از من پیروی نمی کنند را دنبال نکنید ”

برای انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی شما می خواهید در بیو به کاربران اطلاع دهید که شما کی هستید و چرا باید از شما پیروی کنند . اطمینان حاصل کنید که این بخش در صورت لزوم به روز شود . اگر در حال برگزاری مسابقه هستید ، می توانید به آن بخش از اطلاعات در بیو خود هم اشاره کنید .

 1. CTA و یا سوالات را در پست های خود جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی بگنجانید .

جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی در پایان هر پست ، یک تماس صریح برای تماس یا سؤالی با هدف تقویت تعامل درج کنید . CTA ها مواردی مانند : بیشتر بیاموزید – به بیو پیوند دهید ، می باشند یا مثلا اگر می خواهید فیلم های بیشتری مانند این را ببینید ، دوبار ضربه بزنید ! و ما را دنبال کنید تا به روزرسانی کنید .

شما همچنین جهت اجرای باید ها و نباید های اینستاگرامی ، می توانید سوالاتی را ارسال کنید. بیایید بگوییم ، برای مثال ، شما یک استودیوی یوگا دارید و یک فیلم سریع ارسال می کنید که یک معلم نحوه ورود به یک نمایش خاص را نشان می دهد . در پایان عنوان ، می توانید چیزی بنویسید مانند ” به ما بگویید که چه چیزی را می خواهید برای فیلم های آینده نمایش داده شود و این را در نظرات بگویید ! ” این باعث می شود مخاطب شما با صفحه اینستاگرام شما درگیر شود و شما نشان می دهید که شما واقعاً به آن چه مخاطب شما می خواهد ببیند اهمیت می دهید و به شما ایده هایی می دهد که در آینده چه چیز هایی را ارسال کنید .

 

بایدها و نباید های ایسنتاگرامی

 1. در انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی به وب سایت و کانال های مرتبط به اینستاگرام خود اشاره کنید .

اطمینان حاصل کنید که مشتریان و افراد موجود با اضافه کردن یک نماد اینستاگرام به پیوند های اجتماعی ، یا جاسازی محتوای اینستاگرام در سایت ، اینستاگرام شما را پیدا می کنند . همچنین می توانید امضای ایمیل خود را به حساب اینستاگرام برند خود پیوند دهید . همچنین می توانید از افزونه ای استفاده کنید تا آخرین پست های اینستاگرام خود را مستقیماً به وب سایت خود منتقل کنید . این می تواند یک راه عالی برای انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، برای تبلیغ حساب جدید خود به افرادی باشد که مرتباً از سایت شما بازدید می کنند و مشتری های خود را ایجاد می کنند .

 1. محتوای موجود در اینستاگرام خود را جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، در فیس بوک و توییتر هم منتشر کنید .

ارسال متقابل محتوای اینستاگرام در فیس بوک و توییتر می تواند کاربران را به سمت پروفایل اینستاگرام شما بازگرداند . کاربرانی که شما را در اینستاگرام نمی شناسند و از روی سیستم عامل های دیگر شما را دنبال می کنند ، خواهند فهمید که شما نیز در اینستاگرام هستید ، زیرا این پست یادداشت می شود که از اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است . در باید ها و نباید های اینستاگرامی ، می توانید تنظیمات خود را برای هر پست به صورت خودکار و متقاطع تنظیم کنید ، یا می توانید برای پست های انتخاب شده به صورت دستی آن را انجام دهید .

 1. اجرای مسابقات در پی اجرای باید ها و نباید های اینستاگرامی .

پس از شروع به کار در پایگاه پیگیری ، می توانید مسابقات و کمپین هایی برگزار کنید که می توانند کاربران بیشتری را به صفحه خود جذب کنند. به عنوان مثال ، جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، شما می توانید با اجرای مسابقه ، ترافیک زیادی را به وب سایت خود هدایت کرده یا محصول خود را بفروشید . می توانید از کاربران بخواهید دوست داشته باشند ، نظر دهند ، از هشتگ خاصی استفاده کنند ، یا از دنبال کنندگان خود بخواهید که یک دوست را نشان دهند .

هنگامی که از کاربران می خواهید تا یک دوست را نشان کنند ، مارک و صفحه شما را در معرض بیشتر کاربران اینستاگرام بصورت آنلاین قرار می دهند . این یک روش مؤثر برای افزایش آگاهی و رسیدن به برند شما و یک چیز مهم برای چگونگی جذب بیشتر دنبال کنندگان اینستاگرام برای رسیدن به باید ها و نباید های اینستاگرامی است .

 

۱۱- برای انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی باید در مورد رقبا تحقیق کنید .

یکی دیگر از بهترین روش ها برای جذب طرفداران در اینستاگرام ، نگاه کردن به آن چه که رقبای شما انجام می دهند و از آن می آموزید ، است . جستجوی حساب های آن ها ، ممکن است هشتگ هایی را که فکرش را نمی کنید ، نمایانگرانی که هنوز به آن ها دسترسی پیدا نکرده اید ، یا راهکار های دیگری که بتوانند شما را آگاه سازند ، به شما نشان دهد . همچنین توجه داشته باشید که کدام یک از ارسال های آن ها بهترین عملکرد را دارند – این می تواند به عنوان یک نشانه دیگر در مورد کار هایی که برای انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، روی حساب شخصی شما ایجاد می شود ، عمل کند

 1. مطالب دیگران را برای اجرا کردن باید ها و نباید های اینستاگرامی ، لایک کرده و در مورد آن ها نظر دهید .

با کاربرانی که به طور بالقوه نمایه شما را دوست دارند ، کار های استراتژیک کنید . از نظر عملی ، این به معنی تعامل با مشتریان بالقوه و متحدین برند با دوست داشتن ، دنبال کردن و تفکر و نظر دادن در مورد پست های آن ها می باشد . با هشتگ شروع کنید . روی هشتگ های متداول مورد استفاده خود کلیک کنید تا دیگران که در حال ارسال مطالب مشابه هستند را کشف کنید .

همچنین برای انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، می توانید برای یافتن محتوای مناسب ، به بخش Discover برنامه اینستاگرام بروید . یک عمل خوب دیگر ایجاد تعامل با کسانی است که قبلاً شما را دنبال کرده اند – آن ها را دنبال کنید و مطالب آن ها را نیز دوست داشته باشید . هر چه بیشتر درگیر شوید ، بیشتر در فید دیگران ظاهر می شوید و مورد توجه قرار می گیرید . به علاوه ، این نشان می دهد که شما دارای یک حساب معتبر و واقعی هستید که به اعتبار متقابل اعتقاد دارید !

 1. در انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، از استفاده بیش از حد از متن در عکس های خود خودداری کنید .

به طور کلی می خواهید کلمات را برای زیرنویس ها ذخیره کنید . افراد برای محتوای تصویری به اینستاگرام می روند و ارسال متن زیادی در یک تصویر در خلاف این است . یک عبارت کوتاه یا مثبت کوتاه کاملاً خوب است ، اما سعی نکنید توضیحات محصول یا پیام طولانی را در تصویر واقعی قرار دهید .

در باید ها و نباید های اینستاگرامی اگر به دنبال راه هایی برای افزودن متن به عکس ها هستید ، کانوا ابزاری رایگان است که بسیار مفید است . کانوا با قالب های متن طراحی شده و قالب های ساخته شده برای شبکه های اجتماعی مختلف ( از جمله اینستاگرام و موارد دیگر ) ، می تواند به شما کمک کند تا در مواقعی که می خواهید متن را به عکس های خود اضافه کنید ، طراحی های تمیزی را ایجاد کنید و باید ها و نباید های اینستاگرامی را هم رعایت نمایید .

 1. در باید ها و نباید های اینستاگرامی ، آرم ها یا علامت ها را به پست های خود اضافه نکنید .

اگر به دنبال جواب این سوال هستید که برای رشد صفحه اینستاگرام چه چیزی جلوی رشد ما را می گیرد باید گفت که نشان دادن آرم خود بر روی پست اینستاگرام شما ، از نظر محتوا و تجربه برای کاربران شما جالب نیست . در انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، مردم انتظار ندارند در پست های اینستاگرام آرم یا علامت را مشاهده کنند . این کار مثل یک پرچم غول پیکر است که می گوید ” من یک تجارت هستم که می خواهم به شما چیزی بفروشم . ” در حالی که توصیه نمی شود یک آرم را بر روی محتوای خود قرار دهید ، می توانید از مارک تجاری نیز استفاده کنید . به عنوان مثال ، اگر یک شرکت هستید که عکس پشت صحنه کارمندان خود را ارسال می کند ، از آن ها بخواهید پیراهن خود را با آرم شما بپوشند . یا اگر یک خرده فروش مد هستید ، می توانید گاه به گاه یک مورد استراتژیک را در عکسی قرار دهید که نام فروشگاه شما در آن باشد . جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، این کار را ساده وسبک نگه دارید چون در این مورد رعایت نکردن آن خطراتی را به همراه دارد .

 1. در انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، محتوای خود را Geotag کنید .

راه دیگر برای یافتن توسط کاربرانی که در حال حاضر شما را دنبال نمی کنند این است که محتوای خود را جغرافیایی کنید – اما نه لزوماً این کار نباید که با مکان فروشگاه شما انجام شود . سعی کنید از شهر یا یک مکان تجاری ( مرتبط ) که در آن جستجوهای زیادی انجام می شود استفاده کنید . وقتی افراد در جستجوی آن مکان در نزدیکی هستند ، اکنون می توانند محتوای شما را پیدا کنند . در باید ها و نباید های اینستاگرامی نیز اگر محتوای شما به خوبی انجام می شود ، حتی می تواند در بالای بخش جستجو نشان داده شود .

 1. در عنوان عکس اینستاگرام خود جهت انجام گرفتن باید ها و نباید های اینستاگرامی نباید پیوندی اضافه کنید .

هر پیوندی که در یک پست اینستاگرام درج کنید به یک لینک قابل کلیک تبدیل نمی شود – درعوض ، هم زمان با تلاش مخاطبان شما ( و عدم موفقیت ) برای باز کردن آن ، به عنوان یک تجربه آزار دهنده و بد عمل می کند . به جای پیوند غیرقابل حل ، افراد را راهنمایی کنید تا روی پیوند در بیو شما کلیک کنند . آن ها به راحتی می توانند بر روی آن کلیک کرده و به سایت شما مراجعه کنند تا تمام آن چه را که باید ارائه دهید ، بررسی کنند .

حتماً هنگام ویرایش بیوگرافی خود ، لینک خود را در قسمت ” پیوند ” قرار دهید ، و در پست خود ذکر کنید . و چون فضا محدود است ، برای صرفه جویی در فضا شما باید از یک لینک کوتاه مانند Bit.ly استفاده کنید . شما حتی می توانید با سفارشی کردن پیوند ، در انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، لینک را بهینه تر کنید ، که این مورد یک رشته تصادفی از شخصیت ها نیست ، بلکه یک کلمه یا دو کلمه معنی دار است .

 1. محصولات خود را در تصاویر و فیلم ها برای باید ها و نباید های اینستاگرامی ، برچسب بزنید .

اگر در حال فروش یک محصول هستید ، از ویژگی برچسب گذاری اینستاگرام استفاده کنید . برای پاسخ دادن به این سوال که ما برای رسیدن به هدف خود چه کار کنیم بهتر است ، باید گفت که مشاغل می توانند عکس یا فیلم را با لینک محصول برچسب گذاری  کنند . برای استفاده از این ویژگی ، شما باید یک صفحه کار در فیس بوک داشته باشید که دارای فهرست محصولات است . این یک تجربه کاربری عالی برای کاربران است و کسب و کارهایی که به دنبال یکپارچه کردن کار خود هستند می توانند با این عمل در باید ها و نباید های اینستاگرامی ، یک برد بزرگ داشته باشند .

 1. جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، در رویداد های خود یک هشتگ مارک دار ایجاد کنید .

برای رویداد بعدی خود یک هشتگ مارک ایجاد کنید . در انجام گرفتن باید ها و نباید های اینستاگرامی این امر نه تنها در معرض دید شما با برند شما قرار خواهد گرفت بلکه یک جریان منحصر به فرد از تمام مطالب مربوط به رویداد شما را نیز جلب خواهد کرد و به دیگران این امکان را می دهد تا با برند شما و افراد دیگر در این رویداد ارتباط برقرار کرده و درگیر شوند . شما در این باید ها و نباید های اینستاگرامی منجر به رویداد می توانید از هشتگ مارک تجاری خود برای تبلیغ رویداد های خود استفاده کنید و پس از واقعیت می توانید از آن برای ارسال مطالب پیگیری استفاده کنید .

 1. جهت اجرای باید ها و نباید های اینستاگرامی ، محتوایی را که در آن برچسب گذاری شده ، مجدداً ارسال کنید .

هر زمان که یک کاربر تجارت یا مارک تجاری شما را برچسب گذاری کند ، مطمئن شوید که با ارسال مجدد مستقیم آن ، به آن کشش اضافه می کنید . نمایش نظرات و نکات مثبت استفاده بسیار خوبی از اینستاگرام برای تجارت است . حتما به کاربر دسترسی پیدا کرده و از آن ها بخاطر نظر آن ها تشکر کرده و همچنین از آن ها سؤال کنید که آیا می توانید مجدداً آن را ارسال کنید یا خیر . به احتمال زیاد کاربر موافقت خواهد کرد . می توانید به صورت دستی repost کنید ، یا از برنامه ای مانند Repost برای Instagram استفاده کنید . جهت انجام این مورد از باید ها و نباید های اینستاگرامی در هر صورت ، به یاد داشته باشید که پوستر اصلی را در عنوان قرار دهید و آن ها را در عکس نشان دهید

 

 1. استفاده از تبلیغات اینستاگرام را در دستیابی به باید ها و نباید های اینستاگرامی در نظر بگیرید .

هزینه تبلیغ را برای پروفایل اینستاگرام اختصاص دهید . شما می توانید از طریق ویرایشگر فیس بوک تبلیغات مؤثر ایجاد کرده و محتوای خود را تبلیغ کنید . اگر در حال اجرای یک رقابت خاص یا یک کمپین بازاریابی هستید ، می توانید در جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی ، از تبلیغات فیس بوک برای قرار دادن محتوا در مقابل مخاطبان بیشتر استفاده کنید .

در جهت انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی با امکان هدف قرار دادن مشتریان خود بر اساس علاقه و رفتار های آن ها ، می توانید اطمینان حاصل کنید که پست های شما توسط کاربران اینستاگرام مشاهده خواهد شد که علاقه مند به تجارت شما هستند . در حالی که برخی از این استراتژی ها ممکن است بهتر از سایرین عمل کنند ، مواردی را پیدا کنید که در انجام باید ها و نباید های اینستاگرامی برای تجارت شما خوب کار می کنند .

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
پشتیبانی آکادمی رشد مالی
مبینا سعادت

سلام، مبینا سعادت هستم.

به شما کمک می‌کنم که متناسب با تجربه و نیاز خود کارگاه مناسب را انتخاب کنید.

خوشحال میشم که در واتس اپ پاسخگوی شما باشم.

0910-8458573