با بازاریابی در اینستاگرام، فروش محصولات تان را چند برابر کنید

یکی از اپلیکیشن هایی که چند وقتی است که در بین مردم بسیار محبوب و فراگیر شده، اپلیکیشن اینستاگرام است. این اپ معروف و البته کارآمد می تواند فضای مناسبی برای تبلیغات و بازاریابی باشد که بتوانید در آن محصولات خود را به فروش برسانید. در این مقاله قصد داریم درباره بازاریابی در اینستاگرام صحبت کنیم. همراه ما باشید.

چرا در اینستاگرام بازاریابی کنیم؟

همانطور که گفتیم، این اپلیکیشن علاوه بر اینکه خیلی معروف شده، محبوب و فراگیر هم هست. این یعنی اقشار مختلف مردم در آن حضور دارند و این فرصت خوبی است که محصول خود را برای آنها به نمایش بگذارید. بیشتر مشتریان شما در این اپ دارای پیج شخصی هستند و یا حتی کسب و کار خود را در آن راه اندازی کرده اند که همین به شما این امکان را می دهد که بازاریابی موفقی در آن داشته باشید.

پس زمانی که دلیل بازاریابی در اینستاگرام را خواستید بدانید، به سراغ محبوبیت فوق العاده و فراگیر بودن آن بروید. هر چیزی که محبوب و معروف بود، بستر خوبی است که از آن برای تبلیغات استفاده کنید.

مزایای بازاریابی در اینستاگرام

اکنون قصد داریم مزایای بازاریابی در اینستاگرام را برایتان شرح دهیم که بیشتر قانع شوید که این اپلیکیشن می تواند برای تبلیغات تان بسیار مفید واقع شود و تاثیر خوبی در فروش یا ارائه خدمات تان بگذارد. در زیر این مزایا را بیان می کنیم:

عدم محدودیت در تعداد افرادی که تبلیغات شما را مشاهده می کنند

زمانی که به بازاریابی در اینستاگرام می پردازید و تبلیغات تان را در آن قرار می دهید، می توانید به بی نهایت انسان روی کره زمین تبلیغ تان را نشان دهید. مهم نیست که این مردم کجا هستند. حتی اگر در دور افتاده ترین نقطه کشور هم پست تبلیغاتی تان را به اشتراک بگذارید، همه ی مردم جهان می توانند آن را مشاهده کنند و به محتوای آن دسترسی پیدا نمایند. البته لازم به ذکر است که این در صورتی است که آنها وارد پیج شما شوند و یا هشتگ شما را جستجو نمایند.

اطلاعات آماری دقیق

زمانی که برای بازاریابی در اینستاگرام فعالیت تان را آغاز میکند، از همان اول می توانید اطلاعات آماری دقیقی در مورد تبلیغ تان داشته باشید. به عنوان مثال متوجه میشوید که چند نفر از تبلیغ شما خوششان آمده و آن را لایک کرده اند، چند نفر درگیر تبلیغ شما شده اند و برای آن کامنت گذاشته اند، چند نفر آن را برای دوستان خود ارسال کرده اند و …! تمام این اطلاعات را به صورت کامل اینستاگرام در اختیارتان قرار می دهد که به فروش چند برابری شما توسط بازاریابی کمک خواهد نمود.

بازاریابی به شیوه های مختلف

نرم افزار اینستاگرام شیوه های مختلفی را برای بازاریابی در اختیارتان قرار می دهد. برای بازاریابی در اینستاگرام دست شما باز خواهد بود و نیاز نیست که فقط به یک شیوه ی خاص تبلیغات کنید و یا فقط به یک شیوه ی خاص تبلیغ خود را به دیگران نشان دهید. این اپ شیوه های مختلف را به واسطه ی قابلیت هایش برایتان مهیا خواهد ساخت. به عنوان مثال شما هم می توانید تبلیغ تان را به عنوان پست در این اپ قرار دهید، هم می توانید به صورت استوری قرار دهید، هم می توانید از آن لایو بگرید و هم می توانید در دایرکت دیگران برای انجام تبلیغات، چت و گفتگو کنید.

بازاریابی به صورت محتوای چند رسانه ای

در شیوه های سنتی بازاریابی، شما یا می توانستید محصول تان را به صورت صوتی به مردم معرفی کنید و یا به صورت متنی. اما در اینستاگرام، شما علاوه بر شیوه های صوتی و متنی، می توانید از عکس و فیلم هم استفاده کنید که تاثیری دو چندان دارند. شما حتی می توانید همه ی این ها را در کنار هم قرار دهید و یک محتوای چند رسانه ای را در اختیار مشتریان تان بگذارید.

حتماً هم اکنون متقاعد شده اید که با بازاریابی در اینستاگرام فروش خوبی را کسب خواهید کرد و می توانید قسمت عظیمی از بازار را در دست خود بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top
پشتیبانی آکادمی رشد مالی
مبینا سعادت

سلام، مبینا سعادت هستم.

به شما کمک می‌کنم که متناسب با تجربه و نیاز خود کارگاه مناسب را انتخاب کنید.

خوشحال میشم که در واتس اپ پاسخگوی شما باشم.

0910-8458573